Про нас

СПД «ВИТРИНА»працює на ринку торгового обладнання з 2002 року. За цей час наша компанія завоювала репутацію надійної і серйозної організації. Якості, які оцінили клієнти в нашій роботі - це мобільність, оперативність і відповідальність. Команда професіоналів високого класу, за допомогою накопиченого досвіду і знань, оптимально вирішує завдання будь-якої складності в найкоротші терміни.

Наш досвід, стабільність, хороший темп робіт, впевненість в своїх силах і індивідуальний підхід до клієнта - запорука успішної співпраці.

Якщо вашої організації необхідно торгове обладнання - ми надішлемо до Вас менеджера, який зробить виміри, оцінить складність завдання і погодить з Вами терміни і обсяг робіт. Ми робимо все можливе, щоб покупка обладнання, його перевезення та монтаж було здійснено в найкоротші терміни, на найвигідніших для клієнта умовах.

Якщо Ви вирішили співпрацювати з нашою компанією і хочете, наприклад, вибрати стелаж, то все, що Вам необхідно зробити, - це зв'язатися з нами за телефоном, і Ви отримаєте всю необхідну інформацію про умови замовлення і дізнаєтеся вартість обладнання.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИТРИНА» є єдиним торговим представником виробничої компанії «WIKO-Україна» в Одесі. У свою чергу компанія «WIKO-Україна» є дочірнім підприємством «WIKO Company» S.A. (Польща), які завоювали провідні позиції не тільки на внутрішньому ринку України, але і в ряді країн СНД і Європи. ПП «ВІТРИНА» спеціалізується на продажу торгового обладнання для супермаркетів і магазинів будь-якого виду діяльності. Наша компанія не просто продає торгівельне обладнання, наша компанія пропонує рішення проблем клієнта.

У продажу постійно надходять нові серії продукції з більш досконалим дизайном і якістю. Устаткування компанії відрізняється зовнішнім виглядом і естетикою виробів, їх функціональністю і довгої службою на благо нашим клієнтам. В асортименті компанії є наступне торгівельне обладнання:

металеві стелажі,

торгові меблі з ДСП, скла, алюмінієвого профілю

прилавки і вітрини;

касові бокси,

додаткові елементи з металу, труби (пофарбовані, оцинковані, хромовані), нержавійки, скла, дзеркала. ДСП, пластмаси,

кошика, візки, системи вхід-вихід,

економпанелі.