Підбір та створення меблів

Жодна торгова точка або велике підприємство не можуть функціонувати ефективно, без якісного обладнання. Торговельне обладнання включає в себе такі категорії і різновиди, як:

 • Касові і вагові апарати;
 • Торгівельні меблі;
 • Вітрини, стелажі, прилавки, торгові бокси;
 • Пристрої, що захищають від зломів і крадіжок;
 • Торговий інвентар.

  Наша компанія є дилером великої кількості відомих виробників і постачальників торговельного обладнання різних типів. А власне виробництво дозволяє нам виготовляти торгове обладнання за індивідуальними кресленнями та ескізами замовника, з урахуванням специфіки його магазину і потреб.

  Підбираємо торгове обладнання для будь-якого магазина

  Якими відмітними особливостями виділяється поставляється нами торгове обладнання на тлі аналогічних товарів?

  • Якість. Усі матеріали, з яких виготовлені стелажі, вітрини, прилавки та інші предмети, є надійними і довговічними, а також естетично привабливими . Завдяки цьому в торгових залах і магазинах створюється не тільки зручна, але і комфортна атмосфера для співробітників і покупців.

  • Дизайн. Торговельне обладнання підбирається або виготовляється нашими фахівцями, з урахуванням спеціалізації магазина і повністю буде ідеально відповідати його рівню.

  • Вартість. З огляду на, що ми є партнерами багатьох виробників протягом багатьох років, сьогодні ми самостійно встановлюємо розцінки на будь-які реалізуються нами різновиди торгового обладнання.

   Наші ціни є на порядок нижче, ніж пропозиції конкурентів, а постійні замовники отримують привабливі та вигідні знижки.

   Сьогодні відгуки про нашу діяльність можна прочитати як на офіційному сайті компанії, так і в інших джерелах в мережі. Ми розцінюємо їх, як найкращу рекламу і позиціонування нашої роботи перед новими клієнтами. А для того, щоб замовнику легше було визначитися з вибором конкретних моделей меблів, стелажів та інших предметів, на сайті завжди доступна допомога консультантів, які завжди готові відповісти на будь-які питання по телефону або в спеціальному чаті, в режимі он-лайн.