Дизайн і візуалізація залів

Кожен власник торгової точки або магазину намагається залучити максимальну кількість відвідувачів і збільшити конверсію продажів свого товару. Для того, щоб досягти цієї мети, важливо вкласти кошти в грамотне оформлення дизайну та візуалізації торгового залу і приміщень.

Якщо вітрини і вхідна група в торговельний зал оформлені правильно, це значно сприяє зручності покупців і дозволяє їм не тільки швидко, але і з комфортом вибирати необхідний товар. Фахівці нашої компанії - це справжні майстри з багаторічним досвідом роботи в сфері розробки дизайну і 3D візуалізації торгових залів та інших приміщень. Чому замовити цю послугу у нас, це вигідно, зручно і практично?

Дизайн та візуалізація залів руками професіоналів

Оформлення 3D візуалізації магазину або торгового залу, має на увазі розробку макету простору, за допомогою сучасних програм. В результаті замовник отримує чіткі фотографії інтер'єру приміщень, які згодом так і будуть оформлені. За бажанням клієнта, наші співробітники зможуть внести коригування в колірні рішення, рекомендовані матеріали і освітлення.

Незалежно від того, які товари продає магазин, ми зробимо професійну 3D візуалізацію або розробимо якісний дизайн-проект торгового залу. Які особливості та психологічні чинники врахують наші дизайнери при виконанні роботи?

  •   При зонуванні торгового залу праворуч будуть встановлені вітрини або стелажі з найбільш актуальними товарами;
  •   Найзатребуваніші і ходові товари будуть розміщені глибоко всередині торгового приміщення, що збільшить обсяг покупок;
  •   Всі меблі, матеріали та освітлення будуть виконані з урахуванням ергономіки і сучасного стилю, що створить в магазині затишну і теплу атмосферу.