Pos-системи

POS-обладнання

Вибираючи контрольно-касове обладнання, перш за все, слід звернути увагу на те, які функції воно здатне виконувати, визначити, з якими цілями буде використовуватися це обладнання, чи існує база даних, наскільки широкий асортимент товарів, наскільки висока надійність касової системи, її зовнішній вигляд і гарантійні зобов'язання виробника і продавця - в цьому вам допоможуть фахівці компанії SystemGroup.

У великих торгових закладах, де вибір реалізованої продукції величезний і необхідно видавати покупцям контрольні та фіскальні чеки, а також там, де необхідно мати чек попереднього замовлення (АЗС, кафе, ресторани), віддають перевагу POS-систем. Це обладнання має великі функціональні можливості, що і відрізняє їх від звичних касових апаратів.

POS (від англ. Point of Sale) - точка або місце продажів. Сучасні POS-системи є непростими точками продажу, це повноцінні місця, на яких покупці можуть отримати якісне обслуговування.

POS-системи наших днів - це термінали, які отримали всі можливості персонального комп'ютера. Для таких POS-терміналів створюється спеціальне програмне забезпечення. Вони також можуть комплектуватися POS-монітором, принтером чеків і POS-клавіатурою. За допомогою POS-системи може бути здійснений контроль за торговим об'єктом, введена або виведена інформація, надрукована деталізовані чеки, а також інтеграція сканера для зчитування штрих-кодів. У разі необхідності до терміналу легко під'єднується додаткове обладнання, наприклад грошові ящики.

Основне завдання, яке виконує POS-система - це підвищення ефективності продажів на будь-якому торговому об'єкті. Адже те, як оформлено місце продажів, наскільки продумані його функціональні можливості, наскільки швидко можна обслужити клієнта або покупця, безпосередньо впливає в цілому на рівень продажів, і сприяє залученню більшої кількості покупців.

Використання при розрахунку пластикових карт, можливість інтегрувати програмні продукти в 1С, абсолютна автоматизація обліку товарів - все це важливі переваги сучасних POS-систем. У разі необхідності така система дуже легко підключається до інтернету.

Дуже важлива характеристика таких систем - це компактні розміри і невелику вагу, а також дуже економне використання електроенергії при роботі. Всі ці якості дозволяють використовувати POS-системи навіть в торгових місцях невеликій площі. Для мобільної торгівлі зручно використовувати кишенькові POS КПК.