Меблі для ТЦ

Будь солідний торговий центр виділяється на тлі інших торгових точок не тільки величезним асортиментом товарів, а й максимально комфортними та зручними умовами, створеними для покупців. Однією з можливостей створити такі умови в торговому центрі, є виготовлення та встановлення якісною, практичною і естетичної меблів.

Сьогодні наша компанія - це відомий в своєму регіоні і далеко за його межами діловий партнер, що пропонує послуги виготовлення торгових меблів для ТЦ (торгових центрів), вартість якої в повній мірі відповідає оригінальному дизайну і високій якості виробів.

Що саме ми пропонуємо нашим клієнтам? Наскільки практичні, зручні і вигідні наші послуги?

Торгівельні меблі для ТЦ (торгових центрів) - задовольняємо будь-які потреби

Виготовляючи якісну торгову меблі для ТЦ, ми сьогодні пропонуємо наступні послуги та можливості:

Продаж меблів високої якості. За час нашої роботи в ніші виготовлення і реалізації торгових меблів, ми розвинули тісні партнерські відносини з іншими надійними і перевіреними постачальниками, які гарантують ідеальне якість і довговічність будь-яких окремих виробів і цілих колекцій.

Збірка меблів з готових модулів. Залежно від потреб ТЦ, ми можемо виготовити або замовити у інших постачальників готові модулі, з яких на місці зберемо стелажі, вітрини, шафи і прилавки.

Виготовлення меблів за індивідуальним замовленням. Наші фахівці готові спроектувати і розробити унікальний дизайн якісних меблів для ТЦ за індивідуальними розмірами, ескізами або кресленням. Така торгові меблі буде адаптована під розміри приміщень, а її дизайн створений з урахуванням цільової політики центру і кількості клієнтів.

Доставка та збирання. Незалежно від того, виготовляли ми меблі самостійно або замовляли її у сторонніх виробників, ми доставимо її на місце і зберемо швидко, акуратно і якісно.
Співпраця з нами вигідно у всіх сенсах, тому що клієнт позбавлений необхідності пошуку надійного виконавця і фінансових витрат за послуги сумнівної якості. Повний комплекс робіт ми виконуємо під ключ, з гарантією якості.