Вагове обладнання

SystemGroup Україна пропонує широкий асортимент вагового обладнання від кращих світових постачальників. У нас ви знайдете ваги для будь-яких потреб:

Електронні рахункові ваги з високою точністю визначають загальну вагу вантажу, штучна вага зразка і кількість зразків. Вся ця інформація одночасно відображається на трьох різних дисплеях. Завдяки таким ваг облік і фасування однакових за вагою предметів проводиться легко і швидко. У рахункових вагах передбачена функція уточнення маси одного предмета і режим упаковки, що робить операцію фасування більш зручною.

Ваги електронні настільні торговельні оснащені з двох сторін дисплеями покупця і продавця, які відображають ціну, вагу, вартість товару. Ці ваги відрізняються багатофункціональністю. Можливі режими пам'яті кількох товарів з ціною, зважування штучного товару, підключення до комп'ютера.

Контрольні ваги для вагоскануючого комплексу - це комплексна система контролю на робочому місці касира. Ваги призначені для контрольного зважування товару. Дозволяють зменшити кількість крадіжок на торговому підприємстві.

Ваги товарні використовуються для зважування вантажів у виробничих приміщеннях, на складі або для торгівлі. Ці ваги можуть бути оснащені як одним індикатором з дисплеєм, що відображає вага, так і трьома дисплеями: вартість, ціна, вага. Деякі моделі підлогових ваг мають ряд додаткових завдань: захист від пилу і вологи, можливість зважування нестабільних вантажів, інтерфейс для підключення до комп'ютера, визначення ваги в заданих межах (дозаторних режим).

Ваги з друком етикеток в основному застосовуються на підприємствах роздрібної торгівлі для зважування продуктів. Вони дозволяють роздруковувати етикетки, на яких зазначено: найменування товару, вага, ціна і штрих-код. Завдяки своїй практичності і універсальності дозволяють автоматизувати процес торгівлі.

Ваги для простого зважування призначені для вимірювання ваги невеликих вантажів. Використовуються всюди, де необхідно визначити вагу товару без його суми. Зазвичай підтримують такі режими: автоматична установка нуля, зважування нестабільних вантажів, вибірка маси тари, комбіновані джерела живлення.