Термінали збору даних

ТСД (термінали збору даних) - це портативні пристрої, основне призначення яких - організація мобільного робочого місця. Пристрій являє собою персональний комп'ютер компактних розмірів з системою на базі Windows Mobile, Windows CE або спеціалізованої операційною системою. У терміналі присутній інтерфейс, що дозволяє обмінюватися даними з ПК і вбудований сканер штрих-кодів.

Термінали збору даних можуть комплектуватися такими провідними інтерфейсами, як USB або RS232, а також бездротовими: IRDA, GSM / GPRS, Wi-Fi, Bluetooth в залежності від моделі. У комплектацію також можуть входити кредл-підставка (щоб заряджати акумулятор терміналу і обмінюватися даними), роз'єми для розширення пам'яті, зчитувач RFID міток, сенсорний екран і вбудована клавіатура.

В асортименті каталогу компанії SystemGroup, крім мобільних і портативних пристроїв, є і промислові термінали: вологозахищені, пилозахищені і міцні. Вироби можуть витримати низькі температури, механічні удари, високу вологість і інші агресивні дії. Завдяки цьому їх використання можливо в тому числі і в несприятливих умовах.

Призначення терміналів збору даних - це:

  1. Автоматизація інвентаризації, надходження і відвантаження продукції.
  2. Збільшення ефективності роботи персоналу складів.
  3. Організація мобільних робочих місць торгових агентів, товарознавців та інших схожих професій.
  4. Збір замовлень в будь-яких мобільних торгових точках.