Сканери штрих-коду

У сучасному світі практично кожен товар забезпечений штрих-кодом, що зберігає інформацію про виробника, характеристики товару, ціни і т.д. Автоматизувати роботу торгових підприємств, складів, забезпечити облік руху та використання матеріалів, комплектуючих на підприємствах дозволяють сканери штрих-коду, широкий асортимент яких ви знайдете в каталозі SystemGroup. Зчитана за допомогою цих пристроїв інформація може передаватися на касовий апарат, в комп'ютер або POS-термінал. Для підключення сканерів використовуються інтерфейси USB, RS-232, PS / 2, BlueTooth.

Залежно від типу зчитування, сканера штрих-коду можуть бути:

Світлодіодні сканери штрих-коду. Характеризуються низькою ціною, універсальністю, легко підключаються до будь-якого касового апарату, дуже надійні, через відсутність рухомих деталей ударостійкі. До мінусів такого типу сканерів можна віднести те, що вони мають тільки один скануючий промінь, тому можуть зчитувати штрих-код тільки в одному положенні. Крім того, дальність сканування не перевищує декількох сантиметрів.

Лазерні сканери штрих-коду. Це найпоширеніший тип сканерів. Можуть мати як один скануючий промінь (одноплощинні), дозволяючи зчитувати штрих-код в одному положенні, так і кілька (багатоплощинні), для яких положення штрих-коду не має значення, до того ж ще дозволяють зчитувати і двомірні штрих-коди. Лазерні сканери мають велику дальність дії, надійні, ударостійкі.

Image-сканери. Технологія, що застосовується в такому типі сканерів, аналогічна використовуваної в фото- і відеотехніки, заснована на зчитуванні способу штрих-коду цілком. Переваги Image-сканерів: розпізнають як лінійні, так і двомірні штрих-коди, не має значення як зорієнтований зчитування штрих-код, дозволяють зчитувати погано протягнуті в пресі, дрібні штрих-коди, зчитувати їх з екранів комп'ютерів, при яскравому світлі, через плівку і т . Д.

Типи виконань сканерів.

Сканери діляться на ручні і стаціонарні.

Ручні сканери мають невеликі розміри і вагу, можуть легко підключатися до касових апаратів, комп'ютерів або бути в автономному виконанні, записуючи зчитану інформацію у внутрішню пам'ять. Вся інформація потім переноситься на комп'ютер, касовий апарат. У нас ви знайдете великий вибір ручних лазерних сканерів штрих-коду, а також ручних лазерних сканерів з пам'яттю і ручних радіо сканерів.

Стаціонарні сканери - поширений, особливо в торгівлі, тип сканерів, це найчастіше багатоплощинні пристрої, що дозволяють не орієнтувати спеціально зчитування штрих-код щодо сканера, що скорочує час зчитування коду і збільшує продуктивність. В асортименті каталогу є вертикальні / горизонтальні багатоплощинні сканери і біоптіческіе стаціонарні багатоплощинні сканери.

Є моделі, що поєднують в собі властивості ручного і стаціонарного сканера, наприклад настольно-ручні сканери штрих-коду.

Для сканування в умовах, де потрібна підвищена волого-і пило-захист, а також великі навантаження - пропонуємо Вашій увазі промислові сканера штрих-коду.