Принтери етикеток

Друк етикеток зазвичай здійснюється за допомогою термопринтеров і термотрансферних принтерів. Подібні принтера надають можливість створити: штрих-код, логотип, буквено-цифрову інформацію або графічні зображення і багато іншого. Вся наноситься інформація може бути промаркована поліпропіленової, паперової, металізованої або термоетикетці, а також на текстильній стрічці, термокартоні, безперервної стрічці, бирках і RFID мітки.

Вибираючи принтер для друку етикеток, в першу чергу потрібно звернути увагу на тип придбаного апарату, тип здійснюваної друку і її дозвіл, а також на виробника і наявність додаткових запчастин. Якщо обсяги друку невеликі, то з цією метою відмінно впорається настільний принтер етикеток. За допомогою мобільного принтера етикеток зі штрих-кодом можна здійснювати швидку і віддалену від вашого комп'ютера друк. Крім цього, в асортименті компанії SystemGroup ви можете знайти спеціальні принтери, які призначені для медичних установ або ж для підприємств в сфері послуг і торгівлі. Для виробництва великої кількості етикеток будуть незамінні напівпромислові або промислові принтера друку етикеток. Якщо вам необхідна друк RFID міток, то для цього існують спеціальні RFID-принтери.

Принтери, що продаються компанією SystemGroup, пропонуються в самому широкому розмаїтті модельного ряду. Купуючи обладнання за допомогою нашої ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте не тільки замовлений товар, але і відмінний сервіс, який обов'язково заощадить ваш час і гроші. До всіх принтерів етикеток, які поставляються компанією, ви можете придбати відповідні витратні матеріали: термоетикетку, ріббонов, бирками і рулонними етикетками.