Маркиратори

Широкий вибір етикет-пістолетів, голчастих пістолетів, аплікаторів етикеток і витратних матеріалів до етикет-пістолетів від відомих виробників пропонує компанія SystemGroup. Все маркиратори мають просту, надійну і зручну конструкцію, що забезпечує високу продуктивність праці при маркуванні найрізноманітніших товарів.

Етикет-пістолети (маркувальні пістолети) швидко переносять на малоформатні етикетки (цінники) необхідну інформацію у вигляді букв, цифр і символів, а потім легко наносять промарковані етикетки на штучний і фасований товар. Застосовуються в магазинах всіх типів, на інших підприємствах торгівлі і фасувальних цехах для швидкої маркування товарів в будь-яких обсягах. В наявності однорядні і дворядні етикет-пістолети.

У порівнянні з ручною маркуванням використання етикет-пістолетів забезпечує багаторазове підвищення продуктивності праці за рахунок скорочення часу на маркування завдяки швидкому та зручному набору інформації і нанесення етикеток.

Голчасті пістолети призначені для кріплення ярликів, цінників і інших носіїв візуальної інформації до одягу, інших виробів з тканин і до тканинної упаковці за допомогою пластикових власників. Область застосування - швейне, текстильне і трикотажне виробництво, оптова та роздрібна торгівля. Істотно збільшують продуктивність праці. Випускаються в двох виконаннях - для маркування виробів з тонкої і товстої (щільною) тканини.

Аплікатор етикеток - ручної диспенсер для швидкого і зручного нанесення на товар або його упаковку самоклеючих етикеток, попередньо віддрукованих на принтері. Забезпечує швидке, точне і рівне наклеювання етикеток, прості в обслуговуванні, збільшують продуктивність праці, особливо при значних обсягах маркується товарів.